Forumče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na Forumče! Registrujte se i uživajte :)
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 PRASKOZORJE - 2. DIO

Ići dole 
+3
dujevski
pink
matrah
7 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
matrah
Very important person
Very important person
matrah


Posts : 1541
Forumski novac : 2085
Join date : 11.01.2011
Age : 54
Location : Slavonija...prašna..mila..

PRASKOZORJE - 2. DIO Empty
PočaljiNaslov: PRASKOZORJE - 2. DIO   PRASKOZORJE - 2. DIO EmptySub Nov 17, 2012 9:54 pm

Ovo je teško..odakle početi?! Vratila sam se iz kina i ne znam kako se osjećam ni što da napišem..uglavnom sam tupa,tupa i tužna ne nužno tim redom... jadan film je prekrasan,očekivano,početak i kraj i trebaju biti takvi,samo što se ja teško mirim sa tim da je kraj. Nakon svakog odgledanog sam izlazila sretna iz kina jer sam znala na godinu me čeka nastavak,veselila sam im se mada me nisu svi oduševili ali sam ih voljela i čekala sljedeći a sada toga više nema...nemam se više čemu veseliti,nema više komentara,iščekivanja,pročešljavanja i seciranja viđenog ili naklapanja o budućem,to je bilo to. Moje 3 godine bijega u čaroliju večeras su gotove i trebat će mi neko vrijeme da mi taj osjećaj legne,trenutno mi se samo (i dalje) plače...da,ja sam bila jedina žena sa 42 godine koja je iz kina večeras izašla plačući ko kišna godina,bilo je oko mene šmrcanja i suza,daleko od toga da sam bila usamljena u tome ali vjerojatno ga je malo tko doživio ovako jer ja nemam alternativnu varijantu za novo uzbuđenje i to me samljelo,ovo je bio moj rastanak od druženja sa divnim ženama koje su dijelile moju ljubav prema ovim knjigama i filmovima,rastanak sa pregledavanjem i iščitavanjem stranica o Sumraku,rastanak sa lijepim danima u kojima je sve ovo bilo veselje i bijeg iz učmalosti života..
Večeras je završilo druženje sa muškarcem mog života koji će uvijek imati posebno mjestašce u srce moje .....
Radnju filma vam neću prepričavati jer svatko od vas treba pogledati bez da zna detalje,naravno da sve znate što se događa ali ima i stvari na koje ne računate i koje će vas preznojiti kao i mene Very Happy . Snimljen je odlično,opet očekivano,svi su opet prelijepi kakvi i trebaju biti,nema iznenađenja po tom pitanju,Bella je dobra vampirica,mala je slatka mada je nema onoliko koliko sam očekivala,doduše,svako prvo gledanje proleti premunjevito da bi ostalo u glavi,većina scena mi nailazi postupno,puno se od uzbuđenja i ambijenta i zvučnih efekata promaši tako da dok ne dođe na dvd kad ću ga secirati i proučiti temeljito nemam potpunu sliku,više osjećaj koji je pobudio u meni a manje detalje...
Glazba je pogodak jer se većina melodija iz svih prethodnih provlači kroz film,tako da nema odvlačenja pažnje nego se uklapa u ono već proživljeno i poznato,ne sjećam se ni jedne nove pjesme koja je snimljena za ovaj da sam je primjetila,jednostavno je kao cjelina zvuk odlično popratio film,što je meni jako važno. Charlie je jednako duhovit i zanimljiv,Jacob mi je izuzetno simpatičan i prirodan,da ima još filmova ćuko bi mi postao ljubimac smesko
U filmu nema praznog hoda ni razvlačenja,nema dosadnih dijelova,novi vampiri su zanimljivi jer ih je puno i svakavih novih lica ima mada ni njih nije bilo vremenski previše,ma ničega nije bilo previše jer je kratko.
Vukića je malo..ali je zato Voltura puuuno..kad izlaze na poljanu nasuprot šačice naših junaka izgledaju zastrašujuće i impresivno,ali đaba im,ne dolaze u dobroj namjeri,u ovakvim stvarima zlo koliko god bilo nema šanse pored ljubavi jes
Reći će moja Lana auuuu mudroserko,dosta više,laješ,usta ne zatvaraš a rekla nisi ništa smesko ali to sam trenutno ja,konfuzija čista.
I za kraj balade Edward majlov
Moj prelijepi,prekrasni Edward...bez mučnog i paćeničkog izraza lica,opušten,samouvjeren i onakav kakvog ga ja zamišljam od prvog trena..
Gledam ga u jednoj sceni kako smireno i spokojno leži na krevetu i pomislim...sve te nejebalo...za tebe bih kroz vatru i vodu..mada njegov forever nije upućen meni jadan
Želim vam svima da film vidite što prije,da uživate u njemu kao ja,želim da ovo nikako ne bude i naš rastanak mada se bojim da nam forum polako prilazi kraju...želim još poneko povremeno neobuzdano veče sa "turanjima" i zapišavanjima od smijeha..želim vam svima sreću i puno ljubavi gdje god i koga god...
forever.... majlov
Nazad na vrh Ići dole
pink
Forumski pisac
Forumski pisac
pink


Posts : 812
Forumski novac : 1062
Join date : 12.01.2011
Age : 48
Location : Zagreb

PRASKOZORJE - 2. DIO Empty
PočaljiNaslov: Re: PRASKOZORJE - 2. DIO   PRASKOZORJE - 2. DIO EmptySub Nov 17, 2012 10:11 pm

uffff madre rasplakala si me kaj ti je kakav kraj pa imamo mi materjala za prežvakavanje

ps sutra cmizdrim navečer
Nazad na vrh Ići dole
matrah
Very important person
Very important person
matrah


Posts : 1541
Forumski novac : 2085
Join date : 11.01.2011
Age : 54
Location : Slavonija...prašna..mila..

PRASKOZORJE - 2. DIO Empty
PočaljiNaslov: Re: PRASKOZORJE - 2. DIO   PRASKOZORJE - 2. DIO EmptySub Nov 17, 2012 10:45 pm

nije mi bila namjera,to je jednostavno moja tuga večerašnja prešla na tebe,uživaj sutra majlov
Nazad na vrh Ići dole
dujevski

dujevski


Posts : 1528
Forumski novac : 1454
Join date : 14.01.2011

PRASKOZORJE - 2. DIO Empty
PočaljiNaslov: Re: PRASKOZORJE - 2. DIO   PRASKOZORJE - 2. DIO EmptyNed Nov 18, 2012 9:43 am

I mene si rastuzila i raznezila.Hvala ti na ovako divnom izvestaju i emocijama. jadan
Nazad na vrh Ići dole
Legends
Moderator
Moderator
Legends


Posts : 1048
Forumski novac : 1436
Join date : 11.01.2011
Age : 36
Location : Boga pitaj gde...

PRASKOZORJE - 2. DIO Empty
PočaljiNaslov: Re: PRASKOZORJE - 2. DIO   PRASKOZORJE - 2. DIO EmptyNed Nov 18, 2012 1:09 pm

Joj Madre pa i neko ko nije nikad cuo za sumrak sagu pozeli odmah da je pogleda posle ovog tvog izvestaja! slatkis
Licno,usracu se od muke dok ne pogledam film... gaah
Nazad na vrh Ići dole
vestet
Moderator
Moderator
vestet


Posts : 1285
Forumski novac : 1497
Join date : 13.01.2011
Location : Vojvođanski Forks

PRASKOZORJE - 2. DIO Empty
PočaljiNaslov: Re: PRASKOZORJE - 2. DIO   PRASKOZORJE - 2. DIO EmptyNed Nov 18, 2012 5:47 pm

Lepo napisano, Matrah. Mislim da nam je svima žao što je to kraj. nek kaže ko šta hoće, Sumrak nas je nekako povezao, samo mi je žao što se druženje svelo na poneki post od nas nekoliko.
Sačekaću da se pojavi na netu, jer među mojim poznanicima niko baš nije voljan da mi pravi društvo u kinu.
Nazad na vrh Ići dole
lanapl
Administrator
Administrator
lanapl


Posts : 1359
Forumski novac : 1586
Join date : 10.01.2011

PRASKOZORJE - 2. DIO Empty
PočaljiNaslov: Re: PRASKOZORJE - 2. DIO   PRASKOZORJE - 2. DIO EmptyNed Nov 18, 2012 6:52 pm

Bem ti sve ,odo da se napijem jadan Mudroserka me ubila u pojam place .
Nemoj vise da me ovako ubijas -evo kupicu ti Edvarda ofskroz
Volim Natasu Grahovac sladak
Nazad na vrh Ići dole
matrah
Very important person
Very important person
matrah


Posts : 1541
Forumski novac : 2085
Join date : 11.01.2011
Age : 54
Location : Slavonija...prašna..mila..

PRASKOZORJE - 2. DIO Empty
PočaljiNaslov: Re: PRASKOZORJE - 2. DIO   PRASKOZORJE - 2. DIO EmptyNed Nov 18, 2012 7:45 pm

I ja tebe volim majlov
Nazad na vrh Ići dole
vestet
Moderator
Moderator
vestet


Posts : 1285
Forumski novac : 1497
Join date : 13.01.2011
Location : Vojvođanski Forks

PRASKOZORJE - 2. DIO Empty
PočaljiNaslov: Re: PRASKOZORJE - 2. DIO   PRASKOZORJE - 2. DIO EmptyUto Nov 20, 2012 1:30 pm

Pogledala sam, istina snimak kamerom i bez prevoda, ali definitivno je najbolji (izuzetak je Sumrak). Posle Matrahinog opisa, suvišno je da dodajem išta. Čekam kvalitetan snimak i prevod pa da lepo odgledam još jednom.
Nazad na vrh Ići dole
pink
Forumski pisac
Forumski pisac
pink


Posts : 812
Forumski novac : 1062
Join date : 12.01.2011
Age : 48
Location : Zagreb

PRASKOZORJE - 2. DIO Empty
PočaljiNaslov: Re: PRASKOZORJE - 2. DIO   PRASKOZORJE - 2. DIO EmptyUto Nov 20, 2012 2:02 pm

pogledala film i šta reći od prve do zadnje scene sam plitko disala a da ne pričam o sceni gdje su flešbekovi prošlih filmova zasuzil mi oči i iz kina otišla ko polomljena kraj...... nema više nekako nikako mi ne sjeda a opet film sjajan sve prekrasno i sad mi je drago što je zadnja knjiga bila na dva dijela nema više Eda on je ko što je na kraju filma forever ostalno na platnu tako i kod mene mislim da me ni jedna knjiga više neće toliko očarati podignuti i odvesti u svjet gdje ću upoznati sjajne cure i ostvartiti tako divna prijateljstva ali vi mi sve ostajete ko zagrižene vampiruše s kojima ču i dalje žvakati Roba u nekim drugim filmovima volim vas sve majlov
Nazad na vrh Ići dole
vestet
Moderator
Moderator
vestet


Posts : 1285
Forumski novac : 1497
Join date : 13.01.2011
Location : Vojvođanski Forks

PRASKOZORJE - 2. DIO Empty
PočaljiNaslov: Re: PRASKOZORJE - 2. DIO   PRASKOZORJE - 2. DIO EmptyUto Nov 20, 2012 5:05 pm

Hvala Pinkić na lepim rečima za sve nas ustrajne na ovom forumu. srce moje
Nazad na vrh Ići dole
lanapl
Administrator
Administrator
lanapl


Posts : 1359
Forumski novac : 1586
Join date : 10.01.2011

PRASKOZORJE - 2. DIO Empty
PočaljiNaslov: Re: PRASKOZORJE - 2. DIO   PRASKOZORJE - 2. DIO EmptyUto Nov 20, 2012 5:10 pm

Ja jos nisam pogledala ,cekam neki bolji snimak ,ali vidim da ste sve pod utiskom ,jedva cekam da gledam madre
Nazad na vrh Ići dole
dujevski

dujevski


Posts : 1528
Forumski novac : 1454
Join date : 14.01.2011

PRASKOZORJE - 2. DIO Empty
PočaljiNaslov: Re: PRASKOZORJE - 2. DIO   PRASKOZORJE - 2. DIO EmptyUto Nov 20, 2012 9:30 pm

Ja cu sutra na premijeru sa svojim devojkama.Ipak je u bioskopu pravi dozivljaj.Jedva cekam.
Nazad na vrh Ići dole
Legends
Moderator
Moderator
Legends


Posts : 1048
Forumski novac : 1436
Join date : 11.01.2011
Age : 36
Location : Boga pitaj gde...

PRASKOZORJE - 2. DIO Empty
PočaljiNaslov: Re: PRASKOZORJE - 2. DIO   PRASKOZORJE - 2. DIO EmptySre Nov 21, 2012 3:52 pm

Ova seta se prenosi brze nego virus... VOLIM I JA VAS PUUUUUUNO! place
Nazad na vrh Ići dole
matrah
Very important person
Very important person
matrah


Posts : 1541
Forumski novac : 2085
Join date : 11.01.2011
Age : 54
Location : Slavonija...prašna..mila..

PRASKOZORJE - 2. DIO Empty
PočaljiNaslov: Re: PRASKOZORJE - 2. DIO   PRASKOZORJE - 2. DIO EmptySre Nov 21, 2012 8:10 pm

svi se vole ali nitko da dođe wtf
Nazad na vrh Ići dole
dujevski

dujevski


Posts : 1528
Forumski novac : 1454
Join date : 14.01.2011

PRASKOZORJE - 2. DIO Empty
PočaljiNaslov: Re: PRASKOZORJE - 2. DIO   PRASKOZORJE - 2. DIO EmptySre Nov 21, 2012 10:23 pm

Odusevljena sam filmom.Super su ga odradili.Upravo tako sam ga i zamisljala.Edvard je prelep kao i uvek,Bela je Bela a Dzejkob je fantastican.Kraj filma je tuzan dal zbog muzike ili onih flesbekova iz svakok nastavka,ili mozda zato sto nema vise , ne znam ali svi smo se rasplakali.
Nazad na vrh Ići dole
matrah
Very important person
Very important person
matrah


Posts : 1541
Forumski novac : 2085
Join date : 11.01.2011
Age : 54
Location : Slavonija...prašna..mila..

PRASKOZORJE - 2. DIO Empty
PočaljiNaslov: Re: PRASKOZORJE - 2. DIO   PRASKOZORJE - 2. DIO EmptyČet Nov 22, 2012 7:46 am

place PRASKOZORJE - 2. DIO 182573_10151198994865674_1792255057_n
Nazad na vrh Ići dole
dujevski

dujevski


Posts : 1528
Forumski novac : 1454
Join date : 14.01.2011

PRASKOZORJE - 2. DIO Empty
PočaljiNaslov: Re: PRASKOZORJE - 2. DIO   PRASKOZORJE - 2. DIO EmptyPet Nov 23, 2012 9:11 pm

Film mozete videti na milveru. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lanapl
Administrator
Administrator
lanapl


Posts : 1359
Forumski novac : 1586
Join date : 10.01.2011

PRASKOZORJE - 2. DIO Empty
PočaljiNaslov: Re: PRASKOZORJE - 2. DIO   PRASKOZORJE - 2. DIO EmptySub Nov 24, 2012 8:18 pm

Da na milveru ,ali je jako los snimak .Probala sam ali sam odustala ,cekam neki bolji snimak ,jer mi je greota da gledam ovako mukica
Nazad na vrh Ići dole
dujevski

dujevski


Posts : 1528
Forumski novac : 1454
Join date : 14.01.2011

PRASKOZORJE - 2. DIO Empty
PočaljiNaslov: Re: PRASKOZORJE - 2. DIO   PRASKOZORJE - 2. DIO EmptySub Nov 24, 2012 8:36 pm

U pravu si Lanapl.Nadam se da ce se ubrzo pojaviti bolji snimak.
Nazad na vrh Ići dole
matrah
Very important person
Very important person
matrah


Posts : 1541
Forumski novac : 2085
Join date : 11.01.2011
Age : 54
Location : Slavonija...prašna..mila..

PRASKOZORJE - 2. DIO Empty
PočaljiNaslov: Re: PRASKOZORJE - 2. DIO   PRASKOZORJE - 2. DIO EmptyPet Jan 04, 2013 7:34 am

možda,ali samo možda idem sutra ponovo u kino...moja sestra navrla ko mutava,ajde da idemo zajedno dok još igra,ona ga je gledala navratnanos sa telefoom u rukama i pod stresom,propustila je ključne scene filma,ja sam ga manje-više odsanjala pa se ne sjećam više od pola filma...u svakom slučaju sad si želim da ipak odem i pogledam ga,tim više što ćemo ako uspijemo imati dvoranu samo za sebe krejzi ..možda se zaletim do platna hahaha
Nazad na vrh Ići dole
dujevski

dujevski


Posts : 1528
Forumski novac : 1454
Join date : 14.01.2011

PRASKOZORJE - 2. DIO Empty
PočaljiNaslov: Re: PRASKOZORJE - 2. DIO   PRASKOZORJE - 2. DIO EmptyPet Jan 04, 2013 10:11 am

smesko
Nazad na vrh Ići dole
lanapl
Administrator
Administrator
lanapl


Posts : 1359
Forumski novac : 1586
Join date : 10.01.2011

PRASKOZORJE - 2. DIO Empty
PočaljiNaslov: Re: PRASKOZORJE - 2. DIO   PRASKOZORJE - 2. DIO EmptyPet Jan 04, 2013 9:07 pm

Madre hedonisto edi
Nazad na vrh Ići dole
matrah
Very important person
Very important person
matrah


Posts : 1541
Forumski novac : 2085
Join date : 11.01.2011
Age : 54
Location : Slavonija...prašna..mila..

PRASKOZORJE - 2. DIO Empty
PočaljiNaslov: Re: PRASKOZORJE - 2. DIO   PRASKOZORJE - 2. DIO EmptySub Jan 05, 2013 7:32 pm

Bome koke drage ja bila skocko ,ovaj ponovljeni događaj je imao sasvim drugi ugođaj...ovaj puta sam ga odgledala bez onoliko panike,grča i suza,uspjela sam uživati zapravo,u kinu nas je bilo 20-ak što me jako iznenadilo jer sam bila uvjerena da je to davno odgledano (ili su ovo bili reprizaši kao mi ) i da ćemo se same širiti dvoranom smesko , film je baš odličan,majstorski snimljen,zabavan...sve sam već rekla prije o njemu,sad sam primjetila detalje koji su mi 1. puta promakli,baš lijepa i opuštena 2 sata Very Happy .... i naravno,potvrdila sam si da je on najljepši muškarac koga sam ikad vidjela meni,ponavljam meni..opet sam pogledala do zadnje sekunde odjavne špice...ostala sam sama u dvorani i lijepo se pozdravila sa svim glumcima iz svih 5 filmova,pravo lijep jedan osjećaj...i opet im hvala na lijepim trenucima u zadnjih nekoliko godina majlov uživala sam s njima i sa vama naravno..prošlo je ali sad idemo u potjeru za nekim novim knjigama...filmovima...Edwardima...ne mogu vjerovati da sam ovo izgovorila.. hahaha ,lažem ofskroz ...novog Edwarda nema... jadan
Nazad na vrh Ići dole
Legends
Moderator
Moderator
Legends


Posts : 1048
Forumski novac : 1436
Join date : 11.01.2011
Age : 36
Location : Boga pitaj gde...

PRASKOZORJE - 2. DIO Empty
PočaljiNaslov: Re: PRASKOZORJE - 2. DIO   PRASKOZORJE - 2. DIO EmptyNed Jan 06, 2013 2:18 pm

Madre zato nam ostaju filmovi da se setimo naseg Eda,necemo ga nikad zaboraviti!
Hvala mu sto nas je sve okupio ovde i sto smo izgradilo jedno divno prijateljstvo... chat
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PRASKOZORJE - 2. DIO Empty
PočaljiNaslov: Re: PRASKOZORJE - 2. DIO   PRASKOZORJE - 2. DIO Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
PRASKOZORJE - 2. DIO
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Praskozorje 1.dio
» praskozorje 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forumče :: ••● Twilight by Stephenie Mayer :: ••● Kinoteka :: ••● Twilight saga filmovi :: ••● Praskozorje/Četvrti deo-
Skoči na: