Forumče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na Forumče! Registrujte se i uživajte :)
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 UTISCI: Breaking Dawn traileri, slike, posteri...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Anchy
Administrator
Administrator
Anchy


Posts : 1309
Forumski novac : 2153
Join date : 07.08.2010
Location : U dupe na vašar

UTISCI: Breaking Dawn traileri, slike, posteri... Empty
PočaljiNaslov: UTISCI: Breaking Dawn traileri, slike, posteri...   UTISCI: Breaking Dawn traileri, slike, posteri... EmptySre Nov 02, 2011 8:19 pm

Sada, kada je izašlo nekoliko BD trailera i puuno slika i postera, sigurno svi već imaju neki utisak. Ovde možete da ga napišete. Very Happy
S obzirom na to da me je Eclipse dosta razočarao nisam mnogo očekivala, ali traileri su super uradjeni, baš mi se dopadaju. Sada nisu preterivali i izbacili onoliko trailera. Što se tiče slika, meni su fantastične kao i uvek. Unakaziše Edwarda skroz ponovo, to mi je jedina zamerka. I preterivanje mi je što su izbacili slike posuđa za BD - debilizam.
Šta vi mislite? leptirici
Nazad na vrh Ići dole
https://forumce.forumsr.com
dujevski

dujevski


Posts : 1528
Forumski novac : 1454
Join date : 14.01.2011

UTISCI: Breaking Dawn traileri, slike, posteri... Empty
PočaljiNaslov: Re: UTISCI: Breaking Dawn traileri, slike, posteri...   UTISCI: Breaking Dawn traileri, slike, posteri... EmptySre Nov 02, 2011 10:31 pm

Za sada su trajleri,slike i muzika odlicni.Ne znam kako ce to biti sve zajedno ali imam velika ocekivanja.Mozda prevelika. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Legends
Moderator
Moderator
Legends


Posts : 1048
Forumski novac : 1436
Join date : 11.01.2011
Age : 36
Location : Boga pitaj gde...

UTISCI: Breaking Dawn traileri, slike, posteri... Empty
PočaljiNaslov: Re: UTISCI: Breaking Dawn traileri, slike, posteri...   UTISCI: Breaking Dawn traileri, slike, posteri... EmptySre Nov 02, 2011 11:44 pm

Bogami Duje mislim da nisi jedina koja ima prevelika ocekivanja od ovog dela... madre
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





UTISCI: Breaking Dawn traileri, slike, posteri... Empty
PočaljiNaslov: Re: UTISCI: Breaking Dawn traileri, slike, posteri...   UTISCI: Breaking Dawn traileri, slike, posteri... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
UTISCI: Breaking Dawn traileri, slike, posteri...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Izgled likova u Breaking Dawn - u

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forumče :: ••● Twilight by Stephenie Mayer :: ••● Kinoteka :: ••● Twilight saga filmovi :: ••● Praskozorje/Četvrti deo-
Skoči na: