Forumče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na Forumče! Registrujte se i uživajte :)
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Šta očekujete od filma?

Ići dole 
+5
dujevski
alis
lanapl
vestet
Anchy
9 posters
AutorPoruka
Anchy
Administrator
Administrator
Anchy


Posts : 1309
Forumski novac : 2153
Join date : 07.08.2010
Location : U dupe na vašar

Šta očekujete od filma? Empty
PočaljiNaslov: Šta očekujete od filma?   Šta očekujete od filma? EmptyNed Maj 01, 2011 7:28 pm

Šta očekujete od Praskozorja?

Moja očekivanja nisu velika, zbog prethodnog razočarenja, od Pomračenja sam očekivala mnogo više. Nadam se da će film biti ok, da neće preskakati događaje iz knjige i da će se potruditi oko toga, kao i da će što bolje snimiti scene (pogotovo one najznačajnije: Venčanje Edwarda i Belle, prva bračna noć, rođenje Renesmee, Bellin prvi lov, nesporazum sa Volturima itd.)
Nazad na vrh Ići dole
https://forumce.forumsr.com
vestet
Moderator
Moderator
vestet


Posts : 1285
Forumski novac : 1497
Join date : 13.01.2011
Location : Vojvođanski Forks

Šta očekujete od filma? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta očekujete od filma?   Šta očekujete od filma? EmptyNed Maj 01, 2011 7:30 pm

Sve zavisi koliko će pratiti film.Volela bi da bude najbolji i očekujem mnogo bolju ekranizaciju od Pomračenja
Nazad na vrh Ići dole
lanapl
Administrator
Administrator
lanapl


Posts : 1359
Forumski novac : 1586
Join date : 10.01.2011

Šta očekujete od filma? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta očekujete od filma?   Šta očekujete od filma? EmptyNed Maj 01, 2011 8:18 pm

Ocekujem da ce biti bolji od pomracenja,mada praskozorje nije moja omiljena knjiga ideja
Nazad na vrh Ići dole
alis

alis


Posts : 420
Forumski novac : 455
Join date : 11.01.2011
Age : 45
Location : cuprija

Šta očekujete od filma? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta očekujete od filma?   Šta očekujete od filma? EmptyNed Maj 01, 2011 8:25 pm

u svakom slucaju msm da ce biti bolji od pomracine-valjda do tad ja cekam
Nazad na vrh Ići dole
dujevski

dujevski


Posts : 1528
Forumski novac : 1454
Join date : 14.01.2011

Šta očekujete od filma? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta očekujete od filma?   Šta očekujete od filma? EmptyNed Maj 01, 2011 9:20 pm

Ocekujem mnogo.Prvo da ce biti mnogo vise emocija izmedju Bele i Eda,sto mi je najvaznije,zatim da ce film pratiti knjigu jer ima prostora(snima se iz 2 dela) i da ce muzika biti stvarno dobra jer mislim da je to jako bitno za dobar film.
Nazad na vrh Ići dole
matrah
Very important person
Very important person
matrah


Posts : 1541
Forumski novac : 2085
Join date : 11.01.2011
Age : 54
Location : Slavonija...prašna..mila..

Šta očekujete od filma? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta očekujete od filma?   Šta očekujete od filma? EmptyNed Maj 08, 2011 7:52 pm

Nestrpljivo ga očekujem,kakav god bio ja ću ga voljeti... majlov
Nazad na vrh Ići dole
pink
Forumski pisac
Forumski pisac
pink


Posts : 812
Forumski novac : 1062
Join date : 12.01.2011
Age : 48
Location : Zagreb

Šta očekujete od filma? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta očekujete od filma?   Šta očekujete od filma? EmptyPon Maj 09, 2011 3:51 pm

ahhhh da oćekivanja su mi ogromna film je snimljen u 2 dijela ima da bude svaka stranica iz knjige na filmu i više od toga a pomračina majko mila to je snimio kreten a ovaj ako usere motku ima da glave padaju koj ti
Nazad na vrh Ići dole
Lena

Lena


Posts : 636
Forumski novac : 671
Join date : 11.01.2011
Age : 48
Location : SB

Šta očekujete od filma? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta očekujete od filma?   Šta očekujete od filma? EmptyUto Maj 10, 2011 7:33 am

Očekujem puno, što mi baš nije pametno, znam, premda mi Praskozorje nije omiljena knjiga ipak se nadam da će dobro napraviti, ako ništa drugo bar ne mogu nigdje ugurati Jacobov dio knjige Šta očekujete od filma? 384842
Nazad na vrh Ići dole
margita
Moderator
Moderator
margita


Posts : 362
Forumski novac : 358
Join date : 28.11.2011
Age : 111

Šta očekujete od filma? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta očekujete od filma?   Šta očekujete od filma? EmptyUto Dec 20, 2011 12:40 am

Ocekivanja se u svakom slucaju nisu ispunila kazna
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Šta očekujete od filma? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta očekujete od filma?   Šta očekujete od filma? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta očekujete od filma?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forumče :: ••● Twilight by Stephenie Mayer :: ••● Kinoteka :: ••● Twilight saga filmovi :: ••● Praskozorje/Četvrti deo-
Skoči na: