Forumče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na Forumče! Registrujte se i uživajte :)
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Izgled likova u Breaking Dawn - u

Ići dole 
+2
matrah
Anchy
6 posters
AutorPoruka
Anchy
Administrator
Administrator
Anchy


Posts : 1309
Forumski novac : 2153
Join date : 07.08.2010
Location : U dupe na vašar

Izgled likova u Breaking Dawn - u Empty
PočaljiNaslov: Izgled likova u Breaking Dawn - u   Izgled likova u Breaking Dawn - u EmptyČet Nov 03, 2011 7:46 am

Kako vam se sviđa izgled likova u BD - u? Very Happy

Što se mene tiče, mislim da su Edija prelepog su opet unakazili Sad , Bella ok izgleda, srećom se nije ponovo šišala pa ne izgleda sa onom perikom kao da ima mačku na glavi. Ne sviđa mi se Aliceina frizura, najviše mi se dopala ona razbarušena u Twilightu, u ostalim delovima polako su je ispravljali i na kraju je postala obična dečačka frizura.
Ostali glumci mi se dopadaju, ne izgledaju loše.
Nazad na vrh Ići dole
https://forumce.forumsr.com
matrah
Very important person
Very important person
matrah


Posts : 1541
Forumski novac : 2085
Join date : 11.01.2011
Age : 54
Location : Slavonija...prašna..mila..

Izgled likova u Breaking Dawn - u Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgled likova u Breaking Dawn - u   Izgled likova u Breaking Dawn - u EmptyČet Nov 03, 2011 8:01 am

Edward je odrasao,ženi se čovjek,malo je preozbiljan na vjenčanju,ženi se čovjek a i u godinama je,nije mu za zamjeriti smesko , ali već na zabavi je razbarušen i bit će sve ok,Bella je lijepa mada se Pink neće složiti sa mnom,ostali su po onom što smo vidjeli kao i obično,lijepi i sređeni,mada u odnosu na Pomrčinu sada i nema previše slika i scena iz filma,nisu nam previše otkrili,za par dana ćemo znati sve,brojimo sitno
Nazad na vrh Ići dole
pink
Forumski pisac
Forumski pisac
pink


Posts : 812
Forumski novac : 1062
Join date : 12.01.2011
Age : 48
Location : Zagreb

Izgled likova u Breaking Dawn - u Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgled likova u Breaking Dawn - u   Izgled likova u Breaking Dawn - u EmptyČet Nov 03, 2011 4:46 pm

Pink se nije složila s Madre ali to je stara priča jer pink stvarnnnnnnoooo nevoli Bellu ne zato što žena izgleda kako izgleda nego zato što ima frajera kojeg bi ja ali svejedno ko kakvu frizuru ima to su moji likovi iz priče fućkaš frizuru kad je otok Esme u pitanju sva dekoracija nestaje edi
Nazad na vrh Ići dole
Legends
Moderator
Moderator
Legends


Posts : 1048
Forumski novac : 1436
Join date : 11.01.2011
Age : 36
Location : Boga pitaj gde...

Izgled likova u Breaking Dawn - u Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgled likova u Breaking Dawn - u   Izgled likova u Breaking Dawn - u EmptyPet Nov 04, 2011 1:57 am

Sto se tice Belle slozicu se sa Madre (sori Pinkalo smesko )
A sto se tice svih ostalih slazem se sa Pinkic...jedva cekam taj otok breeeeeeee! lacka
Nazad na vrh Ići dole
Lena

Lena


Posts : 636
Forumski novac : 671
Join date : 11.01.2011
Age : 48
Location : SB

Izgled likova u Breaking Dawn - u Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgled likova u Breaking Dawn - u   Izgled likova u Breaking Dawn - u EmptyPet Nov 04, 2011 7:32 am

I ja se slažem s matrah, Bella je prekrasna, moramo biti realni, bez obzira što ima fajera kojeg sve mi želimo (priznaj Pink da je tako) stvarno je lijepa, ostali su mi se malo poružnili, kakva je ono Alicina frizura, ko metla, Carlisle isto koma, ma sve su nešto promjenili, ali Edi i njega su malo promjenili ali gledam im tu kroz prste, a sve to je zanemarivo kad stignu na otok Esme, mislim da nas ustvari sve zanima samo to Izgled likova u Breaking Dawn - u 384842 ,on da nećemo gledati frizuru nego nešto drugo
Nazad na vrh Ići dole
Anchy
Administrator
Administrator
Anchy


Posts : 1309
Forumski novac : 2153
Join date : 07.08.2010
Location : U dupe na vašar

Izgled likova u Breaking Dawn - u Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgled likova u Breaking Dawn - u   Izgled likova u Breaking Dawn - u EmptyPet Nov 04, 2011 9:41 am

Meni Bella izgleda nekako prosečno, ima neku običnu lepotu, doduše najlepša mi je bila u New Moonu (ne kada je imala podočnjake preko celog lica), a sada u BD-u mi ne izgleda baš prelepo, ali je ipak lepa. Takva i treba da bude, jer ona zaista i jeste jedna obična cura koja postaje sve neobičnija.
Da sam se ja pitala, Edward bi bio onakav kakav je u Sumraku - u svim filmovima.
Nazad na vrh Ići dole
https://forumce.forumsr.com
lanapl
Administrator
Administrator
lanapl


Posts : 1359
Forumski novac : 1586
Join date : 10.01.2011

Izgled likova u Breaking Dawn - u Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgled likova u Breaking Dawn - u   Izgled likova u Breaking Dawn - u EmptyPet Nov 04, 2011 1:17 pm

Cure koja je ovo ekspertiza ,nemam sta da dodam krejzi sve ste u pravu .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Izgled likova u Breaking Dawn - u Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgled likova u Breaking Dawn - u   Izgled likova u Breaking Dawn - u Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Izgled likova u Breaking Dawn - u
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» UTISCI: Breaking Dawn traileri, slike, posteri...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forumče :: ••● Twilight by Stephenie Mayer :: ••● Kinoteka :: ••● Twilight saga filmovi :: ••● Praskozorje/Četvrti deo-
Skoči na: