Forumče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na Forumče! Registrujte se i uživajte :)
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Praskozorje 1.dio

Ići dole 
+8
dujevski
vestet
lanapl
Lena
pink
alis
Legends
matrah
12 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
matrah
Very important person
Very important person
matrah


Posts : 1541
Forumski novac : 2085
Join date : 11.01.2011
Age : 54
Location : Slavonija...prašna..mila..

Praskozorje 1.dio Empty
PočaljiNaslov: Praskozorje 1.dio   Praskozorje 1.dio EmptySub Nov 19, 2011 10:19 pm

Došao je i taj dan.Pogledano.Oplakano,3 puta samo smesko . Film je divan,meni. Znate me,znate da sam subjektivna kad je u pitanju sve sumračno,ovo je dakle moja recenzija,svi ćete imati svoje impresije nakon gledanja.
Odakle da počnem?! Možda od Edwarda?! slatkis On je naravno prekrasan, crko očekivano kad sam ja u pitanju sladak
Svaka scena u kojoj je on je za mene svetinja,naravno da je najljepši do sada,odrastao je u ovih par godina,zgodniji je nego ikada i dalje ima sve što se poželjeti može od savršenog vampira hahaha
Bella je ok,manje smotana,manje smušena,bome je dobila sve što želi smesko ,i ona je zrelija,odlično su snimljene scene u kojima je trudna,izgleda stvarno užasno,no njemu je i dalje prekrasna..
Jacob,ne mogu vjerovati da ovo izgovaram,pišem,ćukica je porasao,sve me manje živcira,povremeno mi je simpatičan smesko
Film je emotivan,nakon Pomrčine koja je bila polupromašena akcija,ovo je pravi ženski film,lijepo je snimljen,otok je divan,velika je šteta što prije filma puno toga puste u trailerima i slikama pa smo previše scena vidjeli unaprijed,no ne upropasti dojam,samo malo izgubi na elementu iznenađenja,mislim na lokacije,radnju i tako svi znamo.
Vjenčanje je nažalost viđeno u slikama,sve osim vjenčanice koja je posve obična i zato je lijepa,kod vjenčanja je moje prvo plakanje odrađeno smesko
Otok je fantastičan,naravno traje prekratko,sve je suptilno,nježno i ne vidi se ništa,ni guza kojoj smo se usrdno nadale hahaha ,Edwarda vidimo malo na kupanju golišavog,malo atletskih leđa i puno poljubaca i izvijenih smiješaka srce moje
Ima dosta njene trudnoće,njihovih dvojbi,vukova,vampira,svega ima ali opet prekratko,2 sata munjevito proleti i ostaneš u čudu da si pogledao u tren oka ono što čekaš godinu dana...
Porod je krvav,surov,tu nitko nije divan,čak ni Edward smesko
Flashback dok ona leži u agoniji skamenjena je dobar,scene iz prethodna 3 filma i njenog djetinjstva se izmjenjuju,lijepo napravljeno,glazba je mješavina novog i svih melodija iz prethodnih filmova što je meni super,ugođaj je pogođen,doduše meni je sad sve smiješano u glavi,sad ja imam flashbackove zvukova i slika u glavi a nisam u agoniji,neka me tuga uhvatila sada kad je prošlo,da sutra mogu ponovo gledati vidjela bi svašta što večeras nisam uspjela,nakon 3. gledanja će mi sve sjesti na mjesto.
U svakom slučaju,mislim da je ovo moj najdraži dio do sada,naravno da sam ja imala svoju viziju svega iz knjige ali mislim da je dobro napravljen,nekom će se sviđati više,nekom manje,meni je super Very Happy
Kad ga svi pogledate i dok ga protresemo proći će dana i dana druženja,kukanja,smijanja...zato i jesmo ovdje..da se veselimo sumraku...ljubim vas i odoh sanjati Edwarda..jednog i jedinog... majlov
Nazad na vrh Ići dole
Legends
Moderator
Moderator
Legends


Posts : 1048
Forumski novac : 1436
Join date : 11.01.2011
Age : 36
Location : Boga pitaj gde...

Praskozorje 1.dio Empty
PočaljiNaslov: Re: Praskozorje 1.dio   Praskozorje 1.dio EmptySub Nov 19, 2011 10:42 pm

Madre ostavila si me bez teksta! Jedva ga cekam pogledati!
Svaka cast kako si nam ga objasnila! slatkis
Nazad na vrh Ići dole
alis

alis


Posts : 420
Forumski novac : 455
Join date : 11.01.2011
Age : 45
Location : cuprija

Praskozorje 1.dio Empty
PočaljiNaslov: Re: Praskozorje 1.dio   Praskozorje 1.dio EmptySub Nov 19, 2011 10:44 pm

divno si opisala film,jedva cekam da ga odgledam!!!
Nazad na vrh Ići dole
pink
Forumski pisac
Forumski pisac
pink


Posts : 812
Forumski novac : 1062
Join date : 12.01.2011
Age : 48
Location : Zagreb

Praskozorje 1.dio Empty
PočaljiNaslov: Re: Praskozorje 1.dio   Praskozorje 1.dio EmptyNed Nov 20, 2011 2:32 am

eeeeee madre krejzi ja u ponedeljak pičim edi ufffffff kažeš pravi film za nas sumračne majlov
Nazad na vrh Ići dole
Lena

Lena


Posts : 636
Forumski novac : 671
Join date : 11.01.2011
Age : 48
Location : SB

Praskozorje 1.dio Empty
PočaljiNaslov: Re: Praskozorje 1.dio   Praskozorje 1.dio EmptyNed Nov 20, 2011 7:54 am

pa što nisi javila da dođem na chat da te pošetno ispitam Very Happy ...ali recenzija ti je odlična...sad samo još da mi ostali pogledamo film i da možemo to pretresati danima ..tj. do novog nastavka
Nazad na vrh Ići dole
lanapl
Administrator
Administrator
lanapl


Posts : 1359
Forumski novac : 1586
Join date : 10.01.2011

Praskozorje 1.dio Empty
PočaljiNaslov: Re: Praskozorje 1.dio   Praskozorje 1.dio EmptyNed Nov 20, 2011 11:31 am

Citat :
Jacob,ne mogu vjerovati da ovo izgovaram,pišem,ćukica je porasao,sve me manje živcira,povremeno mi je simpatičan smesko

ahaa pazi kad ne vrujem ,u svakom slucaju uzivala sam dok sam citala tvoju recenzijuOOcekujem sve ponovljeno na chatu edi
Nazad na vrh Ići dole
vestet
Moderator
Moderator
vestet


Posts : 1285
Forumski novac : 1497
Join date : 13.01.2011
Location : Vojvođanski Forks

Praskozorje 1.dio Empty
PočaljiNaslov: Re: Praskozorje 1.dio   Praskozorje 1.dio EmptyNed Nov 20, 2011 12:27 pm

Divan prikaz filma, blago li ti je što si ga pogledala,
Nazad na vrh Ići dole
dujevski

dujevski


Posts : 1528
Forumski novac : 1454
Join date : 14.01.2011

Praskozorje 1.dio Empty
PočaljiNaslov: Re: Praskozorje 1.dio   Praskozorje 1.dio EmptyNed Nov 20, 2011 1:56 pm

Matrah,bas sam uzivala u citanju tvoje recenzije,Ja veceras idem na premijeru jes ,ne mogu docekati 8 i 30h,mada znam da ce i meni posle prvog gledanja sve biti smesano u glavi. smesko
Nazad na vrh Ići dole
Renata Volturi

Renata Volturi


Posts : 60
Forumski novac : 65
Join date : 14.11.2011
Age : 28
Location : somewhere over the rainbow

Praskozorje 1.dio Empty
PočaljiNaslov: Re: Praskozorje 1.dio   Praskozorje 1.dio EmptyPon Nov 21, 2011 8:32 am

E sad ne mogu dočekat! Baš sam ti zavidna što si ga već pogledala..
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=1622224310
dujevski

dujevski


Posts : 1528
Forumski novac : 1454
Join date : 14.01.2011

Praskozorje 1.dio Empty
PočaljiNaslov: Re: Praskozorje 1.dio   Praskozorje 1.dio EmptyPon Nov 21, 2011 10:22 am

E pa i ja sam sinoc gledala film i nemam sta dodati na madrino obavestenje.Film je odlican.Mogu samo da kazem da me je Dzejkob odusevio.Izgleda fantasticno,sazreo je,glumi odlicno.On mi je bio najvece iznenadjenje u filmu mada sam ga i ranije volela.Kao sto Matrah rece ovo je pravi zenski,romanticni film.Pun pogodak s obzirom da je u Sava centru bilo 99 posto zena,svih uzrasta. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Renata Volturi

Renata Volturi


Posts : 60
Forumski novac : 65
Join date : 14.11.2011
Age : 28
Location : somewhere over the rainbow

Praskozorje 1.dio Empty
PočaljiNaslov: Re: Praskozorje 1.dio   Praskozorje 1.dio EmptyPon Nov 21, 2011 10:33 am

A dajte, niste fora, sad ću plakat..ja ga još nisam gledala. Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=1622224310
lanapl
Administrator
Administrator
lanapl


Posts : 1359
Forumski novac : 1586
Join date : 10.01.2011

Praskozorje 1.dio Empty
PočaljiNaslov: Re: Praskozorje 1.dio   Praskozorje 1.dio EmptyPon Nov 21, 2011 10:56 am

Ja sam odgledala pola filma ,drugu polovinu trazim po netu smesko.Javlajm kad nadjem i drugu polovinu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
matrah
Very important person
Very important person
matrah


Posts : 1541
Forumski novac : 2085
Join date : 11.01.2011
Age : 54
Location : Slavonija...prašna..mila..

Praskozorje 1.dio Empty
PočaljiNaslov: Re: Praskozorje 1.dio   Praskozorje 1.dio EmptyPon Nov 21, 2011 12:32 pm

brzo piši impresije 1.polovine smesko
Nazad na vrh Ići dole
vestet
Moderator
Moderator
vestet


Posts : 1285
Forumski novac : 1497
Join date : 13.01.2011
Location : Vojvođanski Forks

Praskozorje 1.dio Empty
PočaljiNaslov: Re: Praskozorje 1.dio   Praskozorje 1.dio EmptyPon Nov 21, 2011 3:41 pm

Pogledala sam ga, doduše ne u bioskopu, nego dosta dobar snimak kamerom. Film je stvarno dobro snimljen i čini mi se da se od svih filmova, najviše držao knjige. Venčanje me baš i nije dojmilo, ali celokupan film je divan. Nemam šta da dodam više na izveštaj matrah.
Nazad na vrh Ići dole
Anchy
Administrator
Administrator
Anchy


Posts : 1309
Forumski novac : 2153
Join date : 07.08.2010
Location : U dupe na vašar

Praskozorje 1.dio Empty
PočaljiNaslov: Re: Praskozorje 1.dio   Praskozorje 1.dio EmptyPon Nov 21, 2011 6:33 pm

Vestet ,stavljaj link u pm ,ja nasla samo pola filma ,drugu polovinu nikako da otvori
3ds
Nazad na vrh Ići dole
https://forumce.forumsr.com
Lena

Lena


Posts : 636
Forumski novac : 671
Join date : 11.01.2011
Age : 48
Location : SB

Praskozorje 1.dio Empty
PočaljiNaslov: Re: Praskozorje 1.dio   Praskozorje 1.dio EmptyPon Nov 21, 2011 9:09 pm

link uklonjen

cure evo link cijelog filma nema prevod ali je slika odlična...pogledala i najbolji dio do sada....nemam riječi... Edward je prekrasan ne moram ni reći, držali su se vjerno knjige što mi je jako drago i moram reči (a ako neko ovo spomena ikada udaviti ću ga Praskozorje 1.dio 384842 ) Jacob je stvarno postao jako mrak komad, nije kao Edward predmet našeg obožavanja ali mrak je...jesam napomenula da ovo nisam nikad rekla Praskozorje 1.dio 384842
Nazad na vrh Ići dole
matrah
Very important person
Very important person
matrah


Posts : 1541
Forumski novac : 2085
Join date : 11.01.2011
Age : 54
Location : Slavonija...prašna..mila..

Praskozorje 1.dio Empty
PočaljiNaslov: Re: Praskozorje 1.dio   Praskozorje 1.dio EmptyUto Nov 22, 2011 7:10 am

smesko hahaha
Nazad na vrh Ići dole
pink
Forumski pisac
Forumski pisac
pink


Posts : 812
Forumski novac : 1062
Join date : 12.01.2011
Age : 48
Location : Zagreb

Praskozorje 1.dio Empty
PočaljiNaslov: Re: Praskozorje 1.dio   Praskozorje 1.dio EmptyUto Nov 22, 2011 8:20 am

odgledala odslinila i sve ostalo uz to ali najbbbbbbooolja stvar je da je i moja najdraža scena kao sjećanje u filmu smrzla sam se jeeeeeeeeeee
Nazad na vrh Ići dole
dujevski

dujevski


Posts : 1528
Forumski novac : 1454
Join date : 14.01.2011

Praskozorje 1.dio Empty
PočaljiNaslov: Re: Praskozorje 1.dio   Praskozorje 1.dio EmptyUto Nov 22, 2011 9:22 am

Cini mi se da se sve slazemo sto se3 tice Dzejkoba. Very Happy Opasan starac raste. smesko Mada moram odgledati film jos par puta(desetak) da dobijem pravi utisak.To nije zbog Edvarda nevin vec naravno zbog rezije...ha ha ha.
Nazad na vrh Ići dole
lanapl
Administrator
Administrator
lanapl


Posts : 1359
Forumski novac : 1586
Join date : 10.01.2011

Praskozorje 1.dio Empty
PočaljiNaslov: Re: Praskozorje 1.dio   Praskozorje 1.dio EmptyUto Nov 22, 2011 10:19 am

Film ima emociju.Sve ostalo ste rekle drage moje .Ovako sam ja zamisljala BD. uzivancuja
Nazad na vrh Ići dole
Ash
Moderator
Moderator
Ash


Posts : 348
Forumski novac : 354
Join date : 08.11.2011

Praskozorje 1.dio Empty
PočaljiNaslov: Re: Praskozorje 1.dio   Praskozorje 1.dio EmptyUto Nov 22, 2011 2:24 pm

Ja ga još nisam pogledala ali me sve prsti svrbe, jedva cekam, pogotovu nakon ovih recenzija.
Sve za Edwarda, Edi za sve Very Happy !
Nazad na vrh Ići dole
lanapl
Administrator
Administrator
lanapl


Posts : 1359
Forumski novac : 1586
Join date : 10.01.2011

Praskozorje 1.dio Empty
PočaljiNaslov: Re: Praskozorje 1.dio   Praskozorje 1.dio EmptySre Nov 23, 2011 12:26 pm

Evo filma sa prevodom ,nije ni los snimak
link uklonjen


Poslednji izmenio lanapl dana Sub Dec 31, 2011 8:21 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Ash
Moderator
Moderator
Ash


Posts : 348
Forumski novac : 354
Join date : 08.11.2011

Praskozorje 1.dio Empty
PočaljiNaslov: Re: Praskozorje 1.dio   Praskozorje 1.dio EmptySre Nov 23, 2011 2:35 pm

Danke! blejanje
Nazad na vrh Ići dole
Anchy
Administrator
Administrator
Anchy


Posts : 1309
Forumski novac : 2153
Join date : 07.08.2010
Location : U dupe na vašar

Praskozorje 1.dio Empty
PočaljiNaslov: Re: Praskozorje 1.dio   Praskozorje 1.dio EmptyČet Nov 24, 2011 8:49 pm

Film je prelep *_* Ja sam oduševljena. Više mi se dopada drugi deo, jer je zanimljiviji. Vukovi su prelepi, a ona scena Belle kada se porodila je stravična, takođe kako je izgledala tokom porođaja... šta reći sem film je posle polupromašenog Eclipsea zakon, i mnogo više mi se dopada.
Nazad na vrh Ići dole
https://forumce.forumsr.com
dujevski

dujevski


Posts : 1528
Forumski novac : 1454
Join date : 14.01.2011

Praskozorje 1.dio Empty
PočaljiNaslov: Re: Praskozorje 1.dio   Praskozorje 1.dio EmptyPet Nov 25, 2011 9:56 pm

Ono sto me najvise narvira kod ovog filma je to sto moram da cekam nastavak.Ali zadnja scena,kad Bela otvara crvene oci je bas dobra.A posle toga kraj. Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Praskozorje 1.dio Empty
PočaljiNaslov: Re: Praskozorje 1.dio   Praskozorje 1.dio Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Praskozorje 1.dio
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» praskozorje 2
» PRASKOZORJE - 2. DIO

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forumče :: ••● Twilight by Stephenie Mayer :: ••● Kinoteka :: ••● Twilight saga filmovi :: ••● Praskozorje/Četvrti deo-
Skoči na: