Forumče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na Forumče! Registrujte se i uživajte :)
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Nikki Reed

Ići dole 
+3
Lena
matrah
Anchy
7 posters
AutorPoruka
Anchy
Administrator
Administrator
Anchy


Posts : 1309
Forumski novac : 2153
Join date : 07.08.2010
Location : U dupe na vašar

Nikki Reed Empty
PočaljiNaslov: Nikki Reed   Nikki Reed EmptySre Nov 30, 2011 8:10 pm

Ona glumi Rosalie Hale. Šta mislite o njoj?
Nazad na vrh Ići dole
https://forumce.forumsr.com
matrah
Very important person
Very important person
matrah


Posts : 1541
Forumski novac : 2085
Join date : 11.01.2011
Age : 54
Location : Slavonija...prašna..mila..

Nikki Reed Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikki Reed   Nikki Reed EmptyČet Dec 01, 2011 7:07 am

ona je meni najantipatičniji dio ove glumačke postave,po onome što sam pročitala o njoj i njenim izjavama mi je odbojna,od samog početka je bijesna jer nije dobila ulogu belle,pa nije zadržala Robert (sa kojim se muvala na samom početku snimanja),pa od najbolje Kristetnine prijateljice postaje njena rivalka sa kojom se sada jedva pozdravlja,pa nakon 4 godine snimanja sa tom ekipom izjavi da ih se jedva čekala riješiti i baš nikog ne pozove na svoje vjenčanje???? imam dojam da je ona sitna duša,što je moj subjektivni dojam kome se nikako ne mogu othrvati,da prestanem mudroseriti, meni je šiš pa niš...
Nazad na vrh Ići dole
Lena

Lena


Posts : 636
Forumski novac : 671
Join date : 11.01.2011
Age : 48
Location : SB

Nikki Reed Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikki Reed   Nikki Reed EmptyČet Dec 01, 2011 7:13 am

pa i ja da sam glumica bi bila ljubomorna što nisam dobila ulogu Belle [You must be registered and logged in to see this image.] ...ali ona je stvarno i kroz knjigu baš negativan lik i vjerojatno to prenosimo na nju i kao osobu...nije mi čak nešto posebno ni lijepa
Nazad na vrh Ići dole
Ash
Moderator
Moderator
Ash


Posts : 348
Forumski novac : 354
Join date : 08.11.2011

Nikki Reed Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikki Reed   Nikki Reed EmptyČet Dec 01, 2011 8:23 am

matrah ::
ona je meni najantipatičniji dio ove glumačke postave,po onome što sam pročitala o njoj i njenim izjavama mi je odbojna,od samog početka je bijesna jer nije dobila ulogu belle,pa nije zadržala Robert (sa kojim se muvala na samom početku snimanja),pa od najbolje Kristetnine prijateljice postaje njena rivalka sa kojom se sada jedva pozdravlja,pa nakon 4 godine snimanja sa tom ekipom izjavi da ih se jedva čekala riješiti i baš nikog ne pozove na svoje vjenčanje???? imam dojam da je ona sitna duša,što je moj subjektivni dojam kome se nikako ne mogu othrvati,da prestanem mudroseriti, meni je šiš pa niš...

Aaaa ja ovo prvi put čujem....jbg baš je glupo.

Lik Rosalie mi nije negativan, već tragičan. Valjda što i ja na sličan način rwagujem kad sam tužna i kad me nešto boli-ne plačem već sam hissterična i luda i opasna kao uragan najgoreg stepena...
Nazad na vrh Ići dole
margita
Moderator
Moderator
margita


Posts : 362
Forumski novac : 358
Join date : 28.11.2011
Age : 111

Nikki Reed Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikki Reed   Nikki Reed EmptyČet Dec 01, 2011 9:04 am

Slazem se sa prethodnim postom...nisam mislim slicna,ali je razumem gvirko
Nego,gde si to atcno saznala??volela bih da procitam vise o tome krejzi
Nazad na vrh Ići dole
matrah
Very important person
Very important person
matrah


Posts : 1541
Forumski novac : 2085
Join date : 11.01.2011
Age : 54
Location : Slavonija...prašna..mila..

Nikki Reed Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikki Reed   Nikki Reed EmptyČet Dec 01, 2011 12:02 pm

bilo bi komplicirano sjetiti se gdje sam što pročitala u zadnje 2 godine o svim akterima sage,jer svakodnevnim praćenjem Robertića htjela-ne htjela nalijetala sam na informacije o svima smesko ,samo me bolest sprečavala da ne znam gdje je on,bem ti bolest,pa ja već 2 dana ne znam gdje je on?! affraid ,žurim..... hahaha
Nazad na vrh Ići dole
margita
Moderator
Moderator
margita


Posts : 362
Forumski novac : 358
Join date : 28.11.2011
Age : 111

Nikki Reed Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikki Reed   Nikki Reed EmptyČet Dec 01, 2011 6:49 pm

smesko
probacu ja da nadjem nesto sama smesko
ahaa
Nazad na vrh Ići dole
dujevski

dujevski


Posts : 1528
Forumski novac : 1454
Join date : 14.01.2011

Nikki Reed Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikki Reed   Nikki Reed EmptyČet Dec 01, 2011 9:06 pm

Slazem se s Matrah,ako je sve to sto smo procitali tacno.Ali iz iskustva s Robertom i njegovim navodno izjavama nisam sigurna da je sve sto je napisano , da je Nikki izjavila ,tacno.
Nazad na vrh Ići dole
Lena

Lena


Posts : 636
Forumski novac : 671
Join date : 11.01.2011
Age : 48
Location : SB

Nikki Reed Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikki Reed   Nikki Reed EmptyPet Dec 02, 2011 6:54 am

a Rosali je negativan lik, za mene je negativno sve što nema osmijeh i širi negativnu energiju, možda je imala tragičnu sudbinu, a tko od njih nije, Esme možda ili Chalise ili Jasper ili Alice...a opet su pozitivni likovi...tako da je ona za mene negativan lik i sebično stvorenje koje mi su uopće ne sviđa ma koliko lijepa bila..a stim ne volim ni Niki hahhahahha
Nazad na vrh Ići dole
Ash
Moderator
Moderator
Ash


Posts : 348
Forumski novac : 354
Join date : 08.11.2011

Nikki Reed Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikki Reed   Nikki Reed EmptyPet Dec 02, 2011 8:45 am

Lena ::
a Rosali je negativan lik, za mene je negativno sve što nema osmijeh i širi negativnu energiju, možda je imala tragičnu sudbinu, a tko od njih nije, Esme možda ili Chalise ili Jasper ili Alice...a opet su pozitivni likovi...tako da je ona za mene negativan lik i sebično stvorenje koje mi su uopće ne sviđa ma koliko lijepa bila..a stim ne volim ni Niki hahhahahha

Jesi li ti uopštečitala Rosalienu priču..ona je poslednja osoba za koju bi se moglo reći da nema osjećaja. Ona ne mrzi Bellu već joj zavidi na tome što Bella može da izabere, jer ona da ej mogla birati radije bi umrla u boli, nego živjela bez smrti, bez starosti, bez porodice.

Ona je jednostavno tužna jer nikad neće moći da ima jedino što bi moglo da je ispuni-svoje dijete.

Nazad na vrh Ići dole
Lena

Lena


Posts : 636
Forumski novac : 671
Join date : 11.01.2011
Age : 48
Location : SB

Nikki Reed Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikki Reed   Nikki Reed EmptyPet Dec 02, 2011 5:31 pm

To ne osporavam ali kažem da je negativan lik jer ne prihvača svoju sudbinu svi od njih imaju tužnu priču i prihvačaju ju nisu ogorčeni kao ona, a jesam pročitala sam svaku knjigu više puta pa i njenu priču, ali svatko od nas ima svoje viđenje i svoje mišlljenje ja poštujem tvoje i isto tako poštujem svačije, netko voli Jacoba netko ne voli Jaspera i to je to svi imamo svoje stajalište o nečemu...za mene je ona i dalje negativan lik ma što god tko tvrdio...tužni su svi od njih što nemaju normalan život kao ljudska bića i nitko od njih to nije birao a nisu neljubazni. A nisam ni rekla da nema osječaje gdje si ti to pročitala???? Svaka emocija koju ona ispoljava pa bila i negativna je osjećaj!!!
Nazad na vrh Ići dole
pink
Forumski pisac
Forumski pisac
pink


Posts : 812
Forumski novac : 1062
Join date : 12.01.2011
Age : 48
Location : Zagreb

Nikki Reed Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikki Reed   Nikki Reed EmptyPet Dec 02, 2011 5:44 pm

msm u stvarnom životu ona je stvarno fejst baba ili ti vrlo zgodna žena a što se tiće ljubomore na to što nije bila bella slažem se madre jbg., nemere ovce i novce leptirici
Nazad na vrh Ići dole
Ash
Moderator
Moderator
Ash


Posts : 348
Forumski novac : 354
Join date : 08.11.2011

Nikki Reed Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikki Reed   Nikki Reed EmptyPon Dec 12, 2011 10:18 am

Ja sam sklona da branim na likove koji su deklarativno negativni, sjećam se da lik Laure iz ja mislim "U registarturi" koja je bila ljubavnica i ubica sopstvenog oca (nije znala do samog kraja za krvno srodstvo) jeizazivao osudu, očekivanu, no ja sam je branila i dobro je obranila pa mi je profrsorka dala 5 i rekla da ni sama ne razumije zašto, no, dala sam joj uvid s druge strane.
U principu, meni Bela je malo napuhan lik, no našla sam valjda neke paralele, neke osjećaje koje djelim sa njom, dakle to poistovjećivanje. No, mogu to da uradim i sa Rosalie.

Mislim da ju je film prikazao još gore nego što je u knjizi.


I još , sorry, nisam mislila grubo zvučati, samo sam komentarisaLA, A NEKAD SAM "BRZA NA TASTATURI"... Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Lena

Lena


Posts : 636
Forumski novac : 671
Join date : 11.01.2011
Age : 48
Location : SB

Nikki Reed Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikki Reed   Nikki Reed EmptyPon Dec 12, 2011 11:34 am

Kažem ti da poštujem tvoje mišljenje ali volim i kad drugi cijene moje ...svaka čast na analizi jer definitivno smo tu da protresemo knjigu iz svih uglova i iznesemo svoje viđenje...svatko svoje i to i je čar ovakvih foruma...da ne govorim o druženju na chatu...ne zamjeram ne moraš se ispričavati svaka je iznela svoje mišljenje i radujem se daljnjim tvojim analizama i komentarima jer oštra si u branjenju svojih stajališta i viđenja svojih likova....a malo je onih koji brane negativne likove tako da si ipak u manjih hahahhah...ali svaka pohvala.
Nazad na vrh Ići dole
Ash
Moderator
Moderator
Ash


Posts : 348
Forumski novac : 354
Join date : 08.11.2011

Nikki Reed Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikki Reed   Nikki Reed EmptyPon Dec 12, 2011 3:27 pm

MA bitno je da mi njih volimo, jednom i Robi/Edi da zavoli nas i mi da se volimo..hahaha

Volim ja to biti sama protiv svih. Mada nije tema, ne znam znaš li za film The Scarlet Letter, Demi Moore u glavnoj ulozi-ponižena, kažnjena, maltretirana i naravno zaljubljena u svog Garyja Oldmana..

Nekako sam uvijek se podsvjesno uvlačila u žene takvih uloga, koje nikom nisu povlađivale i borile su se za svoju ljubav po bilo koju cijenu.
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nikki Reed Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikki Reed   Nikki Reed Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nikki Reed
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forumče :: ••● Izlog :: ••● Interview with vampire :: ••● Glumačka postava-
Skoči na: